Hľadáte kreslá na každú príležitosť?

Pri organizácii konferencií, cateringových akcií, koncertov či iných akcií zaručene využijete kreslá s dlhou životnosťou a zároveň s atraktívnym dizajnom a farbami, ktoré Vás odlíšia od konkurencie.

Presne túto kombináciu ponúkajú plastové kreslá, ktoré v mnohých prevedeniach nájdete v našej ponuke. Jednoduché, ale veľmi praktické kreslá MOSK a EMMA sú vyrobené zo 100% recyklovaného materiálu. Jedna z ich najväčších výhod je veľmi pevná konštrukcia z kompozitného materiálu, ktorý je navyše vystužený sklenými vláknami. Vďaka tomuto materiálu majú kreslá nosnosť až 150 kg a hravo si poradia aj s nadštandardnou záťažou.

zahradni-kreslo-mosk-taupezahradni-kreslo-emma-petrolejovazahradni-kreslo-mosk-seda (1)

Moderné poňatie kresiel ponúka aj kreslá GRID a BARS so zaujímavou opierkou. Aj u týchto kresiel môžete vyberať medzi variantom s lakťovými opierkami a bez lakťových opierok.

zahradni-kreslo-grid-cervenazahradni-kreslo-bars-taupezahradni-kreslo-grid-antracit

Medzi netradičnými farebnými prevedeniami nájdete napríklad farbu tehlovú, horčicovo žltú, ťavú hnedú, olivovú či petrolejovú. Kreslá v týchto farbách osviežia každý priestor nielen v domácnosti, ale aj v reštauráciách či kaviarňach.

zahradni-kreslo-mosk-armchair-cihlova (1)zahradni-kreslo-bilros-horcicove-zlutazahradni-kreslo-bars-olivovazahradni-kreslo-bars-armchair-velbloudi-hnedazahradni-kreslo-emma-petrolejova (1)

Všetky kreslá sú stohovateľné, čo samozrejme uľahčí ich uskladnenie a manipuláciu s nimi. Sú odolné voči UV žiareniu, takže ich využijete nielen v interiéri, ale aj v exteriéri napríklad na predzáhradke.

Medzi klasické kreslá do komerčných priestorov patria kreslá s plastovým sedákom, hliníkovými nohami a veľmi ľahkou konštrukciou. Majú univerzálny dizajn a univerzálne použitie. Ideálne sú do jedální, čakární a mnohých ďalších priestorov. Práve kreslá ANA, NONA a LISA patria do tejto tradičnej kategórie.

kreslo-ana-bezovakreslo-lisa-cernakreslo-nona-taupe

Možností, tvarov a farieb je skutočne veľa a je len na Vás, ktoré vyberiete.