Pomocníci do dielne

Každý domáci majster aj profesionál potrebuje veľa pomocníkov, aby dosiahol najlepšie možné výsledky svojej práce. Takýto pomocník môže byť často nedoceniteľný.

Dve ruky niekedy stačia, ale drevená pracovná koza Vám uľahčí napríklad natieranie, zatĺkanie klincov či poslúži aj ako lešenie na nanášanie tapiet či maľovanie stien. V našej ponuke nájdete dva typy drevených kôz menšie Economic a väčšie Profossional. Kozy sú z kvalitného bukového dreva. Možno ich jednoducho zložiť a uschovať na ďalšie potrebné použitie.

koza-pracovni-economic-21120koza-pracovni-professional-20200

Vykurovacia sezóna je v plnom prúde a na prípravu dreva Vám skvele poslúži drevená koza na rezanie dreva. S nosnosťou až 100 kg na nej môžete rezať naozaj veľké časti kmeňov či polená. Aj túto kozu jednoducho zložíte a uskladníte tak, aby ste ju mali kedykoľvek pre prípad potreby po ruke.

koza-drevena-sna-drevo-2

Niekedy pomoc spočíva aj v tom, že dosiahnete na miesta, kde sú veci, ktoré tak často nepoužívate. Miesta nie je nikdy dosť a je potrebné využiť každý voľný priestor. Dvojstupňové aj trojstupňové schodíky Vám s týmto pomôžu. Prírodné borovicové drevo navyše pekne vyzerá a môže to tak byť aj doplnok Vášho domova. Rovnako ako drevená stolička, ktorá určite nájde mnohé využitia v každej domácnosti.

schudky-vyssi-1stolicka-drevena-21100schudky-drevene-3-stupne-20120

Lepšie sa vždy pracuje, keď máte Váš pracovný priestor uprataný. Náradie, náhradné diely aj drobných elektrických pomocníkov môžete umiestniť do drevených policových regálov. Každá polica unesie až 30 kg a je na Vás, či využijete regál s tromi, štyrmi alebo piatimi policami.

regaly-drevene

Po práci by mal nasledovať odpočinok alebo dokonca odmena. A mnohí z nás si nedokážu večer predstaviť bez pohára dobrého vína. Máte vhodný priestor na skladovanie vín? Pozrite sa na naše nové drevené stojany na víno. Môže to byť dizajnový doplnok, ale aj skvelý spôsob na skladovanie až 56 fliaš dobrého vína.

regal-na-vino-13900-2police-na-vino-ctverec-23610-3

Vyberte si toho najvhodnejšieho pomocníka a uľahčte si svoju prácu.